klava1ОСОБЛИВОСТІ КЛАВІАТУРИ НОУТБУКІВ
Клавіатура ноутбука є однією з найбільш індивідуальних частин. Клавіатури відрізняються зовнішнім виглядом, кріпленням клавіш, кожна модель має свої унікальні кріплення, розташуванням шлейфу підключення до материнської плати. Деякі клавіатури мають додатковий захист від попадання невеликої кількості рідини.

ПРИЧИНА ВИХОДУ З ЛАДУ КЛАВІАТУРИ НОУТБУКА
Найпоширенішою причиною виходу з ладу клавіатур є залиття напоями. Відразу після попадання рідини на провідники клавіатури починається їх корозія. Якщо ноутбук своєчасно потрапив до сервісного центру, можливе проведення промивки клавіатури. Проте даний захід не дає стовідсоткової гарантії подальшої нормальної роботи. Рекомендується замінити клавіатуру на нову.

ЗАМІНА КЛАВІАТУРИ НА НОУТБУЦІ
Клавіатура ноутбука є важливим компонентом, необхідним для повноцінної і зручної роботи на ноутбуці. Як правило, при попаданні рідини на ноутбук клавіатура першою приймає на себе удар. Так як в сучасних ноутбуках вона виконані у вигляді декількох шарів пластикової плівки, на яку нанесені провідники, при попаданні рідини між шарами видалити її буває вкрай складно, а іноді й неможливо. Досить часто корозія встигає знищити провідники до того, як ноутбук потрапить до сервісного центру. У випадку, якщо з вами трапилася така неприємність, як поломка клавіатури, ми рекомендуємо замінити клавіатуру на новую.Стоімость такої заміни порівнянна з вартістю ремонту, але Ви отримаєте абсолютно нову клавіатуру, яка буде служити довго. Більшість зламаних кнопок не підлягають ремонту, а окремо кнопки не виготовляються, тобто в будь-якому випадку потрібно шукати аналогічну клавіатуру, з якою можливо зняти кнопки.